Сувенірні, пам'ятні та ювілейні медалі

Ця категорія медалей має велику сферу застосування, медалі виготовляються без колодки і можуть поміщатися в спеціальну рамку, футляр або підставку. Це можуть бути як сувенірні медалі і монети, так і ювілейні або пам'ятні медалі, приурочені до певної річниці. Виготовлення пам'ятних або ювілейних медалей з металу, вимагає деяку кількість часу, від тижня та більше, це треба враховувати, оскільки вони повинні вручатися до призначеної дати і терміни тут грають роль. Продовження тексту...

Медалі сувенірні, це також і подарункові медалі, виготовлення цих медалей може бути згідно з будь-яким дизайном, що дозволяє зробити оригінальні медалі або навіть жартівливі ювілейні медалі. Такі медалі можуть також бути і нагородними за певні досягнення або подвиги. Ювілейні медалі на замовлення робляться від декількох днів до декількох тижнів, залежно від накладу і технології виготовлення і якщо часу мало, то краще купити ювілейні медалі або сувенірні медалі - стандартні, в які треба тільки зробити індивідуальну вставку.

Ювілейні та пам'ятні медалі, мають бути презентабельними, і ціна медалей тут відіграє важливу роль. Адже добре зроблені медалі, нікого не залишать байдужим і завжди нагадуватимуть про людину що підніс цю нагороду. Також варто звернути увагу на футляри для медалей і монет. Вони прикрасять процес вручення.