Медалі виготовлені за технологією штампування (карбування)

Карбування - технологічний процес виготовлення малюнку, ескізу, зображення, який включає витискування на пластині металу певного рельєфу.

Карбування медалей і монет це створення рельєфу на поверхні металу понад 1 мм. Здійснюється за допомогою сильних ударів пуансоном по матриці, на якій лежить метал і яка має поглиблення в точності як майбутня монета або медаль. Для того, щоб медалі або монети карбувалися, застосовуються спеціальні багатотонні преси.

Штамповані медалі або медалі карбовані виготовляються з різних марок кольорових металів, таких як латунь, мідь, нейзильбер, алюміній і тому подібне, вони можуть бути як з колодкою, так і без колодки, як односторонні, так і двосторонні. Медалі покриваються гальванічним золотом, нікелем або бронзою з подальшим фарбуванням спеціальними емалями. Медалі штамповані - мають поверхню в об'ємі. Спочатку виготовляється спеціальна матриця, яка в точності повторює майбутню медаль в об'ємі з усіма елементами ескізу. Колодки до медалей можуть бути, як металевими, у тому числі і штампованими, і забарвлені емалями по ескізу, так і обтягнуті муаровою стрічкою з кріпленням два метелики або шпилька. Медалі мають оптимальну вартість, а також терміни на виготовлення при великих накладах від 500 штук. За допомогою цієї технології можна передати об'єм і швидко виготовити велику партію медалей, але великі розміри за допомогою цієї технології в одну деталь не робляться.

Шкільні медалі, корпоративні нагородні медалі - це ще не повний список застосування цієї продукції. Штамповані медалі, оптимальний варіант для нагородження співробітників або колег за певні досягнення в різних сферах діяльності. Вони служитимуть відмінним нагадуванням про подію.

Технічний опис


Технічний опис медалей, виготовлених за технологією штампування (карбування)

Технологія виготовлення – штампування (карбування), технологічний процес виготовлення малюнку, ескізу, зображення, який включає витискування на пластині металу певного рельєфу понад 1 мм. Здійснюється за допомогою сильних ударів пуансоном по матриці за допомогою багатотонного пресу.
Матеріали і поверхня - різні марки кольорових металів, таких як латунь, мідь, нейзильбер, алюміній. Покриття гальванічне золото, срібло, нікель, бронза, мідь. Медалі після карбування, забарвлюються високоякісними емалями і лаками. Емалі можуть бути глухими, напівпрозорими і в кольорі металік, а також містити в собі полімер, який надає об'єм емалям, також емалі можуть бути холодними і гарячими. Якщо у медалі є колодка, вона також може бути виготовлена за допомогою технології штампування (карбування) або за допомогою інших технологій, а також забарвлена емалями, або вона може бути виготовлена з металу і обтягнута спеціальною стрічкою, зазвичай муаровою в кольорах по погодженому ескізу. Кріплення на колодці: два метелики (батерфляї) або шпилька.
Медаль може бути інкрустована каменями.
Розміри виробу - ця технологія дозволяє виготовляти медалі різних розмірів, але які не перевищують розмір ø8 сантиметрів в одну деталь. Щоб зробити штамповані медалі більшого розміру використовують декілька деталей із застосуванням штампу або інших технологій. Товщина медалі зазвичай може варіюватися від 1,5 міліметра до 1 сантиметра, враховуючи рельєф медалі.

Вартість - оптимальна вартість при накладах від 500 штук і вище, оскільки для виготовлення потрібна матриця та її вартість лягає на наклад.
Переваги - оптимальні терміни на виготовлення середніх і великих накладів. За допомогою цієї технології, можна відобразити ескіз або макет в об'ємі.


Вгору