Недорогі медалі (економ)

Недорогі медалі найчастіше використовують для нагородження учасників і переможців різних змагань і спортивних заходів. Оскільки участь в подібних заходах бере велику кількість людей, і замовляти дорогі медалі досить невигідно для організаторів, тому ці медалі приходять на допомогу, їх ще часто називають економ медалі. Продовження тексту...

Ці медалі виготовляють в стандартному варіанті не під замовлення, тому споживачам надається широкий асортимент вже готових медалей, як з металу, так і з пластика.

Це також медалі під вкладиш, оскільки вони мають спеціальне посадочне місце для нього. Нашою компанією здійснюється не лише продаж медалей, але й індивідуальне виготовлення вкладиша для них. До медалей пропонуються спеціальні стрічки. Вони бувають різної ширини і кольору, але звичайно це стандартні.

Економні медалі найчастіше замовляють великим накладом, але і купити медалі можливо також в одиничному екземплярі, оскільки вони стандартні, тому це недорогі медалі. Оскільки ціна медалі невисока, та її не треба робити на замовлення, вони чудово підходять, як медалі учителям і учням, медалі на 8 березня або 23 лютого, медалі на день народження або медалі гостям.

Замовлення медалей можна оформити, звернувшись до наших менеджерів або ж просто приславши нам, запит на електронну скриньку.