Недорогі медалі (економ)

Недорогі медалі найчастіше використовують для нагородження учасників і переможців різних змагань і спортивних заходів. Оскільки участь в подібних заходах бере велику кількість людей, і замовляти дорогі медалі досить невигідно для організаторів, тому ці медалі приходять на допомогу, їх ще часто називають економ медалі. Продовження тексту...

Медаль Д39 золото
Медаль Д39 срібло
Медаль Д39 бронза
Медаль Д45 золото
Медаль Д46 срібло
Медаль Д47 бронза

Ці медалі виготовляють в стандартному варіанті не під замовлення, тому споживачам надається широкий асортимент вже готових медалей, як з металу, так і з пластика.

Це також медалі під вкладиш, оскільки вони мають спеціальне посадочне місце для нього. Нашою компанією здійснюється не лише продаж медалей, але й індивідуальне виготовлення вкладиша для них. До медалей пропонуються спеціальні стрічки. Вони бувають різної ширини і кольору, але звичайно це стандартні.

Економні медалі найчастіше замовляють великим накладом, але і купити медалі можливо також в одиничному екземплярі, оскільки вони стандартні, тому це недорогі медалі. Оскільки ціна медалі невисока, та її не треба робити на замовлення, вони чудово підходять, як медалі учителям і учням, медалі на 8 березня або 23 лютого, медалі на день народження або медалі гостям.

Замовлення медалей можна оформити, звернувшись до наших менеджерів або ж просто приславши нам, запит на електронну скриньку.