Медалі

Медаль Д140 золотоМедалі (Київ займає лідируючі позиції з виробництва сувенірної продукції) умовно поділяють на нагородні та сувенірні.

Нагородні медалі представляють собою металеві нагрудні знаки, що вручаються за досягнення в певній діяльності або в честь якої-небудь події. Це можуть бути, наприклад, медалі за відвагу. Зазвичай вони випускаються разом з колодкою, що являє собою основу з металу прямокутної форми, цю основу обтягують муаровою (муар - щільна шовкова тканина) стрічкою.

Сувенірні медалі представляють собою металеві знаки, що вручаються в якості подарунка або сувеніра. Вони можуть бути поміщені в рамки, футляри, на підставки, і вручатися учасникам семінарів, виставок, колегам по роботі, партнерам по бізнесу та іншим.

Розглянемо трохи детальніше, що представляють собою медалі, ціна яких порівняно невисока.

1. Пам'ятні медалі.

Останнім часом ці продукти набувають усе більшої популярності, оскільки люди частіше стали відвідувати різні місця, де купують різні сувеніри. Такі медалі займають провідне місце серед всієї сувенірної продукції, так як зроблені з металу, що гарантує великий термін їх експлуатації. Деякі пам'ятні медалі вручають у якості нагород за участь у якихось акціях, парадах і так далі.

Ці продукти мають різні кріплення. Так, це можуть бути медалі на стрічці або на колодці, тому їх носять на шиї або кріплять на одяг. Є також такі сувеніри, що вкручуються в футляр і там зберігаються. Або вони кладуться в скляну рамку (ширина може бути різною), основа якої встелена оксамитової тасьмою, і на неї кріпиться виріб. Такий сувенір може стояти на столі або на полиці.

Таким чином, пам'ятні медалі покликані нагадувати своїм власникам про прекрасні дні і події.

2. Медалі нагородні

Сувенірна медаль Житель Поліського районуНе меншою популярністю користуються нагородні нагрудні медалі, що виконані в оригінальному стилі. На них може розміщуватися якась символіка, пов'язана з певним заходом або торжеством. Такі медалі можуть бути зроблені за індивідуальним ескізом будь-якої складності, і мати будь-яке дизайнерське рішення. Тому можливо створити нагрудний знак з особливою виразною тональністю забарвлення з будь-якого металу, в тому числі і благородного. Так, за допомогою різних технологій на світ з'являються золоті медалі, бронзові або срібні. На них можуть бути зображені будь-які графічні символи або написи, що роблять їх індивідуальними.

3. Сувенірні медалі.

Така продукція являє собою подарунки, які допомагають зберегти пам'ять про події, що мають значення для людини. Вони виробляються до якого-небудь знатного події. Наприклад, це можуть бути срібні медалі на ювілей або професійне свято. Досить часто вони виготовляються з логотипами компаній, символікою міст і так далі. Цікаво, що купити медалі такого роду можна навіть новонародженій дитині. При цьому для їх виготовлення застосовуються різні матеріали. Це можуть бути сплави металів, а також дорогоцінні метали з різними елементами декору та оздоблення.

4. Спортивні медалі.

У великому асортименті випускаються комплекти для змагань у різних видах спорту, наприклад, хокеї, футболі, фігурному катанні, бігу і так далі. За бажанням замовника на такі медалі можуть бути нанесені гравюри, малюнки або які-небудь написи. Такий сувенір стане приємним подарунком для спортсмена, оскільки буде символізувати перемогу. Це можуть бути золоті, срібні або бронзові медалі.

Дуже часто такі предмети мають унікальний дизайн і найкращу техніку виконання, тому вони виділяються серед тисячі інших нагородних знаків. Продаж медалей на замовлення дозволяє підкреслити всю важливість спортивного заходу, а також значення перемоги, залишивши позитивні емоції про минулі змагання в пам'яті людини.

Медаль MMC2850 бронза5. Шкільні медалі.

Шкільні роки є тим часом, який не забудеться ніколи. А якщо по її закінченні будуть ще й вручені медалі, це стане справді незабутньою приємною подією, спогад про яку принесе тільки радість. Медалі, ціна яких тільки радує, здатні виділити свого володаря серед інших школярів, надаючи йому впевненості у своїх силах.

Такі подарункові медалі можуть бути виконані з різних матеріалів, в тому числі і благородних металів. При цьому на них часто зображується певна символіка, що символізує той чи інший навчальний заклад.

6. Ювілейні медалі.

Такі медалі (Київ пропонує великий їх асортимент) послужать відмінним подарунком, наприклад, на п'ятдесятиріччя рідної людини. На них часто гравіруються різні написи або зображення.

Потрібно сказати, що раніше ювілейні медалі вироблялися напередодні знаменних дат і вручалися учасникам бойових дій. На сьогоднішній день ці предмети дещо удосконалилися і застосовуються для інших цілей, одна з яких - дарувати радість людям в якості пам'ятного подарунка.

Можна придбати медалі оптом чи в одиничному екземплярі під замовлення. В останньому випадку вони будуть неповторними й оригінальними, оскільки досвідчені дизайнери постійно розробляють нові макети, що різняться між собою.

Цікаво, що написи і малюнки можуть знаходитися на різних площинах медалі. Так, одні бувають увігнутими в метал, а інші підносяться над ним. Також сувеніри можуть бути з різними покриттями. Досить часто для цього використовується бронза, срібло або золото. Зверху медалі покриваються лаком або спеціальною емаллю.

Поряд з такою сувенірною продукцією випускаються футляри для медалей різних кольорів і розмірів, колодки і стрічки, рамки. При цьому рамка виступає досить практичним варіантом, оскільки сувенір можна поставити в будь-яке місце, будь-то полиця або робочий стіл. Таким чином, продаж медалей проводиться разом з красивою упаковкою, адже кожен подарунок повинен бути красиво оформлений.

Сьогодні застосовують різні технології з виготовлення медалей, тому купити медалі можна абсолютно різні.

Медаль Д19 золото1 . Лиття.

Техніка досить поширена, вона дозволяє створювати рельєфні і складні предмети, які мають дрібні деталі, різні отвори. Так, метал заливається в заздалегідь підготовлені форми. Після охолодження, його витягають і далі обробляють. Продаж медалей, виготовлених цим способом, здійснюється досить швидко, оскільки продукти виходять високої якості.

2 . Гравірування.

Ця технологія дає можливість отримувати вироби з нанесеними на них найтоншими лініями, що досить зручно при виконанні якогось певного напису. Такі медалі досить популярні серед покупців сувенірної продукції.

3 . Штампування.

Це найдешевший метод виготовлення медалей. Він дозволяє отримувати продукти різних відтінків і форми. При цьому можуть використовуватися емалі та лаки в якості покриттів.

5 . Травлення.

Методика полягає в нанесенні зображення на предмет, методом поглиблення спеціальних механізмів в поверхню виробу, на якій попередньо був зображений малюнок. Такі медалі згодом покриваються емаллю, яка здатна додати їм деякої об'ємності. Купити медалі не являється складним завданням, так як вони представлені в широкому асортименті на ринку нагородної продукції.

Медаль Д50 кубок золото6 . Чеканка.

Технологія полягає в нанесенні зображення, методом його видавлювання на предметі за допомогою спеціального преса, що виконує удари по матриці. Підготовлений таким чином предмет покривають спеціальним лаком, що містить речовини, що надають предмету обсягу. Продаж медалей може здійснюватися як великими партіями, так і дрібними.

Таким чином, на сьогоднішній день продаж медалей відбувається досить інтенсивно. Відомо велика кількість технік і технологій з виробництва нагородної продукції, що користується великим попитом на ринку сувенірів. Але всі продукти відрізняються високою якістю, красивим зовнішнім виглядом, довговічністю. Більше того, всі вони покликані приносити радість своїм власникам і служити їм довгі роки, нагадуючи про прекрасні миттєвості. Продаж медалей, а також іншої нагородної продукції, здійснюється різними партіями. Можна придбати виріб в одиничному екземплярі.

 

08.10.2013                                                                                                                                                                                                                                 Т.М.