Де вибрати й замовити медалі?

У нас можна ознайомитись із існуючими на ринку сувенірної продукції, різновидами медалей, підібрати оригінальні сувеніри до видатних дат і подій, а також для особистих потреб: порадувати рідних та близьких і залишити в їх серцях добрі спогади про важливі дати на довгу пам'ять.

Ексклюзивні медалі.Ми пропонуємо замовити медалі для будь-якої нагоди, і  різної вартісної категорії. Тут ви знайдете недорогі медалі і медалі виконані з дорогоцінних металів або з дорогоцінного напилення. Допоможемо підібрати та замовити, спеціальні заохочувальні медалі для шкіл, ліцеїв і спортивних організацій, пам'ятні медалі, у виготовленні яких ви самі зможете взяти участь і розробити їх дизайн або вдатися за допомогою фахівця. Пам'ятні медалі можуть бути приурочені до роковин військових перемог або спеціалізованих рятувальних заходів, які не повинні бути забутими і заслужили на те, щоб їх довго пам'ятали і відзначали. Вони будуть нагадувати її власнику про здійснений ним подвиг, і про те, що його внесок для розвитку суспільства був недаремним.

Спортивні медалі. Медалі на стрічці. Медалі в Києві.Залежно від текстури, ви зможете замовити литі або штамповані медалі, медалі під вкладиш, комбіновані медалі, медалі на колодці, покриті бронзою, золотом, нікелем або сріблом, а також шикарні футляри для них, виконані з оксамиту, шкіри, пластику або інших матеріалів, зі спеціального гравіювання, як для компаній та організацій з фірмовими логотипами, так і для близьких людей, з фамільними гербами, наприклад, або просто красивими зворушливими написами. Медалі, піднесені в таких футлярах, будуть виглядати просто прекрасно!

Жетони і монети. Замовити.Пропонуємо медалі за вигідними цінами для оптових покупців, що буде вигідно для обох сторін, та послугує стимулом щоб співпрацювати надалі. У такому випадку, рекомендуємо штамповані медалі з гальванічним покриттям, перевагою яких є безпосередня передача об’ємного зображення на матеріалі. Також можна замовити великі тиражі монет та жетонів, які широко застосовуються в ігровому бізнесі й інших сферах.

Продаж медалей - це один з основних напрямків, яким займається наша організація. Ми завжди будемо раді допомогти Вам замовити медалі. У нас можна замовити абсолютно будь які медалі і розкішні футляри до них з оригінальними гравіюваннями. Ми пропонуємо кращу якість медалей і найкреативніший, творчий підхід в Києві. З компанією «Відзнаки та сувеніри», особисто можна взяти участь в розробці медалей або ж, навпаки, повністю довіритися нашим фахівцям при замовленні медалі і забрати вже готовий виріб, виконаний з урахуванням всіх Ваших побажань та зауважень.

Кращі медалі в Києві замовляйте у нас!