Медалі виготовлені за технологією хімічного труїння

Травлені медалі або медалі фотогравірування виготовляються з металу латунь, можуть бути як з колодкою, так і без колодки, як односторонні, так і двосторонні. Медалі покриваються гальванічним золотом, нікелем або бронзою з подальшим фарбуванням спеціальними емалями. Медалі травлені - мають плоску поверхню з витравленим на ній ескізом, зображення як би гравійоване на площині. Колодки до медалей можуть бути, як металевими, і забарвлені емалями по ескізу, так і обтягнуті муаровою стрічкою з кріпленням два метелики або шпилька. Медалі мають оптимальну вартість, а також терміни на виготовлення при накладах до 1000 штук. Тільки за допомогою цієї технології можна виготовити медалі великих розмірів.

Технічні характеристики

Медаль травлена
Медаль "700 років"
Медаль травлена
Медаль травлена


Технічний опис медалей, виготовлених за технологією того, що травлення (фотогравірування)

Технологія виготовлення - хімічне, травлення (фотогравірування), зображення на металі наноситься за при певних процесах за допомогою поглиблення в метал контурів ескізу. У металі після тралення відображається ескіз, він має два рівні, нанесену картинку (її елементи) поглиблену в метал. Сама медаль та її поверхня плоска, на поверхні якої знаходиться малюнок як би неглибоко втиснутий в метал, типу тиснення.
Матеріали і поверхня - металева - різні марки латуні, покриття гальванічне золото, срібло, нікель, бронза, мідь. Поверхня може бути глянсова або матова. Втиснутий малюнок або елементи ескізу, після травлення, забарвлюються високоякісними емалями і лаками, у тому числі що тонують. Емалі можуть бути глухими, напівпрозорими і в кольорі металік, а також містити в собі полімер, який надає об'єм емалям. Якщо у медалі є колодка, вона також може бути виготовлена за допомогою технології того, травлення (фотогравірування) і забарвлена емалями, або вона може бути виготовлена з металу і обтягнута спеціальною стрічкою, зазвичай муаровою в кольорах по погодженому ескізу. Кріплення на колодці: два метелики (батерфляй) або шпилька.

Розміри виробу - ця технологія дозволяє виготовляти медалі, розміри яких можуть бути абсолютно різними, і також важлива особливість в тому, що в даному випадку можливо робити великі розміри - ø20 сантиметрів та більше. Товщина медалі зазвичай може варіюватися від 1,5 міліметра до 5,0 міліметрів, залежно від розміру медалі та побажання замовника.
Вартості - оптимальна вартість при накладах від 50 штук і вище, оскільки потрібний спеціальний штамп і його вартість лягає на наклад. Сама недорога та якісна технологія виготовлення медалей при невеликих і середніх накладах до 1000-2000 штук.
Переваги - оптимальні терміни на виготовлення, як на невеликі наклади, від тижня, так і на наклади середні та великі - терміни залежать від накладу. За допомогою цієї технології, можна відобразити тонкі лінії та дрібні елементи зображення в металі, що дозволяє розмістити в медаль більший об'єм інформації, приміром, якщо багато тесту. Можна виготовляти великі розміри виробів - 20 сантиметрів та більше, великі медалі, зазвичай замовляють як сувенірні або нагородні та нагороджують ними підприємства, приміром, медаль для міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір Року".

Вгору