Продаж медалей, медалі для конкурсів, спортивні та видові медалі, медалі під жетон

Один з основних напрямів діяльності нашої компанії, являється продаж медалей різних розмірів і тематик по каталогах. Ми пропонуємо широкий вибір готових медалей, купити медалі можна оптом та уроздріб і перевага їх в тому, що це відносно недорогі медалі та ціна на них істотно не відрізняється при різних накладах. У продажу є золоті, срібні та бронзові медалі різних діаметрів під вкладиш. Вкладиш для медалей виготовляється по індивідуальних макетах оперативно, і при замовленні та купівлі медалей для різних масових заходів все робиться швидко, якщо медалі є на складі в потрібній кількості. Продовження тексту...

Медалі під жетон мають перевагу в тому, що в готову основу можна розмістити спеціально виготовлену на замовлення шильду, що зробить медаль індивідуальною і при цьому її вартість буде низькою. Виробництво медалей цієї категорії в основному здійснюється великими накладами на склад. Наша компанія має добре налагоджені контакти з постачальниками, завдяки чому стандартні медалі завжди у необхідній кількості знаходяться у нас на складі в Києві.

Медалі з жетоном завжди представлені комплектами, в які, зрозуміло, входять золоті медалі, срібні та бронзові медалі. Як правило, медалі під жетони купуються цілими комплектами, хоча в окремих випадках, коли потрібні ювілейні медалі, купуються медалі тільки золоті.

Жетони для медалей робляться шляхом сублімації на металі або заливки полімерною смолою. Медалі з жетоном мають свою, відчутну перевагу, це оперативність у виготовленні і доступна вартість. Медалі цієї категорії досить таки популярні, їх замовляють на різні конкурси, фестивалі, змагання, особливою популярністю вони користуються у великих містах, таких як Київ.

У нас можна вибрати і купити медалі з нових колекцій, ми здійснюємо при необхідності доставку в усі міста України.