Нагрудні медалі на колодці

Нагрудні медалі на колодці найчастіше покриваються гальванічним золотом або нікелем. Виробництво медалей дозволяє зробити їх як двосторонніми, так і односторонніми. Зображення, яке переноситься на медалі, за бажанням замовника покривається високоякісними емалями і лаками. Щоб виготовити медалі цієї категорії, необхідно враховувати, що їх можуть носити на грудях, і вони повинні виглядати гідно та бути зроблені за геральдичними принципами. Продовження тексту...

Медалі на колодці, можна зробити декількома технологіями. Перша з них, це, травлення. Перевага цього виду медалей - прийнятна вартість та висока швидкість виготовлення. Також, це найбільш вдалий спосіб передати тонкі елементи зображення. Другий вид, це штамповані медалі. Ця технологія часто застосовується, коли потрібне виготовлення медалей великим накладом. Відчутний плюс цього виду медалей, це передача об'ємного зображення саме в металі, що складно зробити при використанні іншої технології. Для того, щоб медалі були більш ексклюзивними, вони можуть бути виготовлені за допомогою технології литва.

Колодки до медалей на вибір можуть мати різний вигляд, приміром, вони можуть виготовлятися із стрічки, з металу, або в поєднанні цих двох елементів.

Нагрудні медалі найчастіше вручають як медалі за відвагу, у тому числі і як ювілейні медалі за відвагу або досягнення, приклад - чорнобильські медалі.

Наша компанія здійснює виробництво медалей в Києві по індивідуальних ескізах від замовника, а також ми можемо розробити ескіз для медалі під замовлення.