Медалі виготовлені за технологією литва

Медалі, виготовлені за технологією ювелірного литва, відносяться до VIP класу. На їх виготовлення треба значно більше часу, чим при використанні інших технологій виробництва і, відповідно, їх вартість буде більше інших медалей.

Литі медалі виготовляються з різних марок кольорових металів, таких як латунь, мідь, бронза і тому подібне, вони можуть бути як з колодкою, так і без колодки, як односторонні, так і двосторонні. Медалі покриваються гальванічним золотом, нікелем або бронзою з подальшим фарбуванням спеціальними емалями. Також медалі, виготовлені за допомогою ювелірного литва, можуть бути зроблені з дорогоцінних металів. Медалі литі - мають поверхню в об'ємі по всій окружності. При виробництві литих медалей спочатку виготовляється модель, яка в точності повторює майбутню медаль в об'ємі з усіма елементами ескізу. Далі воскові моделі заливаються спеціальним матеріалом, який набуває в точності форму воскових моделей, і вже після цього здійснюється сам процес литва. Колодки до медалей можуть бути, як металевими, у тому числі і литими, і забарвлені емалями по ескізу, так і обтягнуті муаровою стрічкою з кріпленням два метелики або цангові затиски або шпилька. За допомогою цієї технології можна передати повний об'єм в найдрібніших деталях, медаль можна зробити будь-якої форми.

Якщо необхідно зробити вагому і дорогу нагороду, яка б запам'яталася, та її оцінили б належним чином, медалі, виготовлені за допомогою технології ювелірного литва якраз до речі. Литі медалі на замовлення дозволяють розробити індивідуальний дизайн та зробити медалі під певного замовника. Незважаючи на витратну частину медалей, можна відмітити красу і неповторність кожної роботи. Литі медалі - це ціле мистецтво, яке не потерпить поспіху. 

Технічний опис

Лита медаль Волзьке вище військово-будівельне командне училище


Технічний опис медалей, виготовлених за технологією ювелірного литва

Технологія виготовлення - ювелірне литво, при виробництві литих медалей спочатку вирізається воскова або металева модель, яка в точності повторює майбутню медаль, в об'ємі з усіма елементами ескізу, після чого вона допрацьовується майстрами вручну. Далі з готової моделі виготовляються спеціальні форми, за допомогою цих форм виготовляються наклад воскових моделей на кожен виріб - точна копія первинної моделі. Далі воскові моделі заливаються спеціальним матеріалом, який в точності приймає форму воскових моделей, і вже після цього здійснюється сам процес високотемпературного литва.
Матеріали і поверхня - різні марки кольорових металів, таких як латунь, мідь, бронза, а також дорогоцінні метали. Покриття гальванічне золото, срібло, нікель, бронза, мідь або медаль може бути виготовлене із золота або срібла. Медалі після литва, обробки і при необхідності покриття, забарвлюються високоякісними емалями і лаками. Емалі можуть бути глухими, напівпрозорими і в кольорі металік, а також містити в собі полімер, який надає об'єм емалям, також емалі можуть бути холодними і гарячими. Якщо у медалі є колодка, вона також може бути виготовлена за допомогою технології литва або за допомогою інших технологій, а також забарвлена емалями, або вона може бути виготовлена з металу і обтягнута спеціальною стрічкою, зазвичай муаровою в кольорах по погодженому ескізу. Кріплення на колодці: два метелики (батерфляй) або два цангові затискачі або спеціальна шпилька. Медаль може бути інкрустована каменями.

Розміри виробу - ця технологія дозволяє виготовляти медалі різних розмірів. Товщина медалі зазвичай може варіюватися від 1,5 міліметра до 1 сантиметра, враховуючи рельєф медалі.

Вартості - вище, ніж у медалей, виготовлених за допомогою інших технологій, особливо при накладах більших за середній.
Переваги - ідеальна якість, можна зробити медаль будь-якої форми, об'єму і складності.


Вгору