Комбіновані медалі

Медалі в цьому розділі названі комбінованими для того, щоб було простіше орієнтуватися в технологіях. Насправді комбінованими медалями можуть бути медалі, виготовлені будь-якою технологією. Просто в цій категорії описані медалі, до яких підходять з особливою увагою, і такі медалі зазвичай мають високий рівень складності виготовлення і престижу.

Ці медалі можуть виготовлятися за допомогою технології литва, травлення або штампування, а деякі елементи таких медалей можуть бути виготовлені за допомогою технології полімерної заливки лінзи і Grawerton, це звичайно коли треба передати усі лінії ескізу в оригіналі. Також медалі можуть бути виготовлені з двох та більше деталей, а великі медалі, можуть містити 10, 20 і більше деталей. Великі медалі, за допомогою комбінування технологій, можуть виглядати абсолютно ідеальними. Усі деталі в медалях, можуть бути виготовлені за допомогою різних технологій. Одна медаль в собі може містити дві, та більше технології одночасно, приміром: основа медалі, може бути зроблена за допомогою штампування, накладні елементи за допомогою литва, а внутрішня вставка за допомогою хімічного травлення. Медалі можуть мати декілька видів покриття одночасно - золото і нікель, або бронзу. Медалі також можуть покриватися будь-якими емалями, лаками, а також бути інкрустованими каменями.

Колодки до медалей також можуть бути виготовлені за допомогою різних технологій та мати накладні елементи. Колодка за технологією виробництва може відрізнятися від медалі. Кріплення на колодці може бути або два метелики, або два цангові затиски, або закрутки або спеціальна шпилька. Продовження тексту...

Комбінована медаль "Лідер освіти"
Медаль з накладними буквами

Комбіновані медалі чудово підійдуть для нагородження, оскільки виготовлення медалей відбувається в поєднанні різних технологій виходячи з макету. Наші дизайнери розроблять найбільш відповідний макет, включивши в нього усі побажання. Якщо виготовити такі, оригінальні медалі, то вони напевно залишать слід в пам'яті надовго. Виготовлення медалей, може варіюватися за вартістю і часом очікування, залежно від того, яка технологія виготовлення вибрана.