Виготовлення медалей

Виготовлення штампованих медалейНа цій сторінці можна ознайомитися з технологією виготовлення медалей. Ми постаралися лаконічно і доступно описати процес виготовлення медалей і дати характеристику їх різновидам, щоб не виникало проблем при виборі цікавої для Вас продукції, і щоб Ви залишилися задоволеними співпрацею з нашою компанією.

Почнемо з опису такого різновиду медалей як медалі на колодці (травлені). Ці медалі можуть мати покриття у вигляді срібла, бронзи, золота або нікелю, а також за бажанням клієнта покриваються емалями високої якості і лаками. Певними перевагами даного різновиду медалей є оперативність їх виконання і невисока вартість.

Існує така технологія виготовлення медалей як штампування медалей. Штамповані медалі мають гальванічне покриття, що робить їх виготовлення подібним з технологією виготовлення медалей на колодці.

Широким попитом користуються монети і жетони, виготовлені на замовлення, особливо в гральному бізнесі, а також інших сферах діяльності. На ринку сувенірної продукції, крім виготовлення медалей, великим попитом користуються також футляри для медалей та інші вироби на замовлення. Виготовляється така продукція з різноманітних матеріалів, таких як: шкіра, дерево, шкірозамінник, оксамит, пластик та інші. Дерев'яні або оксамитові футляри для медалей виготовляються на замовлення, коли клієнт виявляє бажання відобразити на футлярі родовий герб або фірмовий логотип.

Використовується ще така технологія виготовлення медалей як лиття. Литі медалі виготовляють таким чином: вирізається чіткий зразок виробу, з якого потім виготовляють форми для лиття. Готові форми заливають сплавом металу і дають охолонути, після чого форми розбирають і вручну обробляють і полірують. Досить великим попитом користуються спортивні медалі. Їх виготовляють методом хімічного гравіювання. Для виготовлення таких медалей використовують латунь. Хімічним розчином витравлюється поглиблення, яке відповідає малюнку. На кінцевому етапі медаль обтинається на верстаті і набуває бажаної форми. Таким же способом можуть бути виготовлені сувенірні медалі.

При виготовленні медалей можлива також комбінована технологія, при якій поєднуються кілька способів виробництва медалей.

Виготовлення медалей на замовлення у нас індивідуальні, для цього у нас матися велика різноманітність варіантів дизайну майбутнього виробу, або ж ми виготовимо продукцію за пред'явленим ескізу. Ми сподіваємося, що за допомогою інформації на сайті, Ви визначилися з вибором технології виготовлення медалей і зацікавилися продукцією нашої компанії в повному обсязі.

Медаль прийнято вважати витвором мистецтва, яке може виразити будь-яку життєву подію, хоча і не передбачає величезних витрат на своє виготовлення.

Виготовлення литих медалейЗамовити медалі не становитиме великої праці. Вони мають історичну цінність і сучасну актуальність. Виготовлення медалей проводиться багатьма компаніями. Розрізняють медалі нагрудні, які мають діаметр тридцять міліметрів, і сувенірні зі стандартним діаметром п'ятдесят міліметрів. Замовити медалі можна абсолютно будь-які.

Виготовлення ювілейних медалей передбачає застосування таких же технологій, як і при виготовленні значків з металу. Спочатку малюється ескіз передбачуваного виробу, потім створюється його макет і тільки потім починається виробництво. Спортивні медалі на замовлення можуть бути як одно, так і двосторонніми, мати 3D або 2D рельєф.

Виготовлення медалей, як нагрудних, так і сувенірних, відбувається з використанням кольорових металів, найчастіше це латунь, оскільки вона міцна і відмінно піддається обробці, що дозволяє домагатися чіткості дрібних деталей, зображених на продукті. Ювілейні медалі на замовлення покривають хромом, нікелем або золотом (сріблом) за допомогою методу гальванізації, який включає в себе початкову механічну обробку виробу, її знежирення, травлення і очищення. Медалі під замовлення дозволяють додати металевому виробу ефекту старіння, тобто бронзуванні його або чорнінні. Залежно від уподобань замовника можна виготовити медалі, які будуть різнитися за своєю формою, покриттям і товщиною.

Нагрудні медалі, виготовлення яких проходить швидко, кріпляться за допомогою стрічки або колодки, що покривається емаллю або обтягується стрічкою необхідного забарвлення. Медалі на колодці можуть бути також іменними.

Великою популярністю користуються медалі сувенірні. Вони круглої форми і не мають вушка для стрічки або колодки, але мають написи або зображення людей. Зазвичай їх поміщають під скляну рамку. Так, можна створити медалі з металу із зображенням герба якогось міста, а також жартівливі ювілейні медалі або для випускників. У всякому разі, виготовлення ювілейних медалей передбачає застосування алегорій, символів і емблем.

Виготовлення медалей супроводжується покриттям та тонуванням емаллю, при цьому вони можуть бути матовими або полірованими.

Виготовлення медалей (Київ) може здійснюватися як дрібними партіями, так і великими тиражами. При цьому можуть створюватися предмети різної форми, діаметру і складності.

Виробничі підприємства на основі власного виробництва випускають такі медалі під замовлення: з портретом, пропонованим замовником, іменні, на різні заходи і свята, спортивні, для випускників та інші.

Виготовлення спортивних медалей відбувається за індивідуально розробленим макетом за допомогою таких сучасних технологій, як штампування, лиття, травлення та інші. При цьому використовуються різні гальванічні покриття, завдяки яким поверхня виробу може бути матовою або блискучою, а також мати старовинний вигляд.

Якщо приходить замовлення медалей пам'ятних, їх виробництво грунтується на використанні різних металів, кольорової емалі, різних матеріалів колодок. Ювілейні медалі, ціна яких порівняно невисока, упаковуються в подарункову упаковку, що забезпечує його збереження. Це можуть бути рамки зі скла, дерев'яні футляри, шкатулки з каменю. Купити ювілейні медалі можна у виробника за невелику вартість. При цьому на упаковці можна вигравіювати логотип, текст або зображення. Виготовлення пам'ятних медалей відбувається за короткий проміжок часу.Оксамитові футляри.

Таким чином, досвідчений дизайнер допоможе розробити макет майбутньої медалі, виготовлення якої відбуватиметься за запропонованим індивідуальним ескізом. У найкоротші терміни проходить виконання всіх завдань з виробництва виробу, в підсумку замовник отримує оригінальний якісний продукт. Замовлення медалей відбувається кожен день. Купити спортивні медалі можна, зробивши попереднє замовлення.

Звертайтеся в нашу організацію, щоб замовити виготовлення медалей в Києві!