Що потрібно щоб правильно вибрати і замовити медалі?

Ми доклали всіх зусиль для того, щоб допомагати клієнтам при виборі і замовлені медалей. В залежності від подій у особистому та діловому житті, на нашому сайті з усього асортименту запропонованої продукції можна підібрати саме те, що потрібно!

В першу чергу пропонуємо ознайомитися з усіма різновидами медалей:Медаль на колодці

- Недорогі медалі економ;

- Спортивні медалі;

- Медалі під жетон;

- Сувенірні медалі;

- Медалі на колодці;

- Штамповані медалі (карбовані);

- Литі медалі;

- Комбіновані медалі;

- Монети та жетони;

- Футляри для медалей;

- Акції.

Травлена медальДо найбільш творчого виду медалей, в сенсі розробки дизайну, відносяться пам'ятні (сувенірні) медалі. Їх виготовляють на замовлення з урахуванням усіх побажань клієнта і можливим сприянням з його боку в якості дизайнерських поправок і коригувань. Також ми пропонуємо послуги досвідченого дизайнера.

Одними з найбільш затребуваних видів медалей на ринку сувенірної продукції є спортивні медалі, медалі на стрічці. Як видно з назви такі медалі виготовляються для нагород і заохочення спортсменів, а також для вручення школярам за досягнення у навчанні. Їх використовують для цих цілей школи, ліцеї, спортивні гуртки та організації.

Медалі за відвагу спеціально виготовляються для вручення ветеранам та учасникам бойових дій та різних рятувальних операцій, за певні заслуги. Виготовляють їх з таких металів як латунь або мідь. Матеріал, який застосовується у якості покриття для основи, стійкий і зберігає яскравість кольору надовго. Індивідуальність і добротність виконання таких медалей надає їм високу цінність.Монети та жетони.

До порівняно недорогих видів медалей відносяться медалі на колодці (травлені, за технологією виготовлення). Якщо вам потрібно вибрати і замовити медалі, які будуть мати привабливий зовнішній вигляд, будуть не дорого коштувати, а також виготовлятися в найкоротші терміни, то ми пропонуємо Вашій увазі саме таку продукцію. В якості покриття можуть виступати нікель, бронза, золото або срібло. Залежно від вимог такі медалі можуть бути двосторонніми або однобічними, а також можуть бути покриті емалями високої якості або лаками. Для клієнтів, які здійснюють оптові замовлення найбільш економічно вигідним видом медалей стане штампована продукція (чеканні медалі). Для грального бізнесу та подібних сфер діяльності на замовлення виготовляються спеціальні монети і жетони.

Футляр для медалей.Якщо потрібно піднести оригінальний і запам'ятовуючий сувенір і не менш красиво його подати, то у цьому наші працівники можуть допомогти! Компанія представляє широкий асортимент футлярів для медалей які виготовлені з оксамиту, дерева, шкіри, шкірозамінника і пластику. За бажанням на футляри може бути нанесене гравірування, родовідні герби, логотипи компаній. Як відомо, стиль в деталях, а така деталь вже точно запам'ятається надовго!

Завжди будемо раді допомогти Вам вибрати і замовити медалі.