Сувенірні, ювілейні медалі, жетони і монети на замовлення, продаж та виготовлення медалей, футляри - широкий вибір і доступні ціни!

Вже не перший рік наша компанія тримає першість серед виробників медалей і дивує замовників своєю вибагливою продукцією. Медаль – це своєрідний літопис епохи, створений засобами пластики. В ній знаходять відображення історичні події, економічне життя країни, розвиток науки та культури. Особливість медалі полягає в її історичній документальності.  Слово «медаль» походить від латинського «metallum». Так з давніх давен називали металічний знак, виготовлений на честь важливої події або особистості. Спочатку цей знак виконував роль нагороди.Виникнення медальєрного мистецтва в сучасному розумінні припадає на кінець XIV – початок XV століття і нерозривно пов’язане зі становленням культури Відродження. Закріплення абсолютистської влади у ведучих європейських державах знайшло своє відображення в медалі.Серійність її виробництва, стійкість матеріалу, легкість транспортування сприяла тому, щоб медаль розійшлась по всьму континенту.

У нас ви можете придбати як готову продукцію, яка представлена до вашої уваги, так і на замовлення. Це можуть бути ювілейні, спортивні, сувенірні, нагородні та почесні медалі. Для їх виробництва ми використовуємо найрізноманітніші технології такі як: лиття, штампування та хімічне гравіювання.

Ювілейні медалі виготовляються стосовно певних річниць за вашим власним макетом.

Спортивні медалі відносяться до нагород для будь-якого змагання. Традиційно вони можуть бути золотими, срібними та бронзовими і використовуватись не тільки на змаганнях, а й в школі.

Сувенірні являють собою згадку про якусь грандіозну подію.

Почесні медалі є важливою річчю, адже є державними нагородами. Вручаються вони за відвагу, мужність в якості подяки за проявлені якості. За рахунок особливого кріплення їх ще називають медалі на колодці.

В залежності від технології виготовлення ще розрізняють штамповані, травлені, литі та медалі – гравертон.

Найбільш кропіткої праці потребують литі медалі, так як вони займають досить великий обсяг часу. Для їх покриття застосовуються гальванічні матеріали, які надають виробу особливого вигляду.

Травлені медалі робляться шляхом відтворення за допомогою хімічних засобів малюнків, орнаментів, написів на поверхні металевих предметів.

Штамповані є більш бюджетним варіантом. Створюються шляхом карбування.

Також в додачу до нашої продукції ми пропонуємо стрічки та футляри.

Хочете оригінальну медаль – обирайте нас!